Samsunspor TUTU İle Yeniden - Samsun Klas Haber

Samsunspor TUTU İle Yeniden

2017.06.25 9:42
samsun başkan

 SAMSUNSPOR TUTU İLE DEVAM DEDİ

 Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu, üç buçuk saat süren ve tek liste ile girdiği seçimde güven tazeledi. Başkan Tutu’nun listesinde 3 değişiklik yaptı

samsun başkan

Katılım Azdı

Kırmızı- Beyazlılarda, Olağan Genel Kurul, Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi’nde yapıldı. 847 üyeden 110’unun katıldığı kongrede AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, Gençlik ve Spor Bakanlığı Genel Müdür Yardımcısı Dursun Türk, MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Haluk Tan, TFF Bölge Müdürü İbrahim Güven, ASKF Samsun Şube Başkanı Şener Aydın ile kongre üyeleri yer aldı.

ÜÇ DEĞİŞİKLİK VAR

Yaklaşık üç buçuk saat süren kongrede, bazı konularda tüzük değişikliği yapılması da gündeme taşındı ve değişikli oy birliği ile kabul edildi. Ardından başkanlık seçimine tek liste ile giren mevcut Başkan Erkurt Tutu güven tazeledi. Tutu’nun geçen dönem yönetiminde yer alan Orhan Bülbüloğlu, Fazlı Abdik ve Hasan Bozal’ın yeni dönemde olmadığı, bu isimlerin yerine Av. Serdar Ölmez, Dr. Hakan Özcan ve işadamı Eyüp Altuncu’nun listede yer aldığı görüldü.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?