Hakkımızda

Samsun Klas Haber, teknolojinin gelişmesi ile birlikte artan haber alma ihtiyacını karşılamak için 2015 yılında Samsun’da kuruldu. Samsun Haber denildiğinde ilk akla gelen Samsun’un en güncel haber platformu Samsun Klas Haber‘in Genel Yayın Yönetmenliğinde yıllardır Samsun Haberleri‘ni takip eden ve Samsun’da gazetecilik yapan Oktay Öztürk, Yayın Kordinatörlüğü görevinde ise Selahattin Çekiç bulunuyor.

 

Gündemi takip ederek Samsun’da yaşanan gelişmeleri en objektif şekilde okuyucularımızla buluşturuyoruz. Samsun’da son dakika gelişmelerini www.samsunklashaber.com aracılığı ile ister telefonunuzdan ister bilgisayarınızdan kısacası internet erişimi olan her cihazdan anında okuyabilirsiniz. Samsun Haberleri ve anlık gelişmeler ilk olarak Samsun Klas Haber‘de okunur.

 

“Yorum Hür, Haber Kutsaldır”  Yorum yaparsınız ama kenarlarını kalın çizgilerle çizersiniz. Haber kutsaldır; haberin vasıflarına dokunamazsınız. Haberin mutlaka teyidi gerekir. Samsun Klas Haber bu anlamda en doğru haberleri siz değerli okurları ile buluşturmak için geniş kadrosu ile hatasız ve disiplinli bir efor sarfediyor. ‘Haber’in kutsallığına duyduğumuz saygı ile gerçekleri paylaşıyoruz.

 

Nasıl Yola Çıktık

Yaşadığımız ülkedeki önemli gelişmeleri dikkatli ve objektif bir şekilde takip eden bir ekip oluşturarak, rakiplerimizi geride bırakmak ve Samsun’da yaşanan olayları, haber niteliği taşıyan her olayı okuyucularımıza en hızlı ve doğru bir şekilde ulaştırmak için bir araya geldik.

Misyonumuz

Türkiye ve Dünyadan dakikası dakikasına tüm haberleri Samsun’da yaşanan son gelişmeleri, uluslar arası, ulusal ve yerel haber kaynaklarını takip ederek, internet sitelerini sizin yerinize takip ederek en son ve güncel haberleri sizlere sunmak. Haberdar olmak istediğiniz tüm konularda sizleri ve isteklerinizi karşılayabilmek.

Vizyonumuz

Türkiye’nin ve Samsun’un en değerli, en güncel ve ihtiyaçlara yönelik haber sitesi olmak.

Hedeflerimiz

  • Türkiye’nin ve Samsun’un en çok bilinen haber sitesi olmak.
  • Sadece haber değil “doğru” ve “tarafsız” haberleri sizlere sunmak.
  • Sürekli güncel haberler ile gündemi takip etmek.
  • Dünya’da neler oluyor an be an sizlere sunmak.
  • Gelişen teknolojiye ayak uydurmak.